EN
Počet knih v košíku 0 a celková cena 0.00 Kč
Veškeré materiály publikované na webových stránkách granit-publishing.cz jsou chráněny autorským zákonem. Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je, bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, výslovně zakázáno.

Profil nakladatelství
Dovolená 17.12. 2018 - 3.1.2019
Objednávky provedené v tomto termínu budou vyřízeny v lednu 2019.

Nakladatelství Granit působí na českém knižním trhu od začátku roku 1992. Vydává hlavně populárně naučnou literaturu, zejména přírodovědnou (o kamenech, fosíliích, rostlinách, živočiších), knihy o zdravém životním stylu a příručky pro volný čas (hobby).

Vybrané knihy nakladatelství získaly ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (Památník národního písemnictví), v soutěži Zlatá stuha (Klub literatury pro mládež, Česká sekce IBBY) a zvláštní cenu odborné poroty (Podzimní knižní trhy v Havlíčkově Brodě).

Kniha Minerals and their Localities byla oceněna Výroční cenou nadace Českého literárního fondu v kategorii "vědecká a odborná literatura" za rok 2004.

Vystavuje na mezinárodních knižních veletrzích, kde prodává zahraničním partnerům původní knihy českých autorů pro cizojazyčná vydání a zároveň vybírá zajímavé knižní novinky ze světa pro české čtenáře.

Zajišťuje i kvalitní služby pro vydávání publikací vlastním nákladem - knihy „na klíč“, katalogy a další servis.

© 2004 granit-publishing.cz


TOPlist