Veškeré materiály publikované na webových stránkách granit-publishing.cz jsou chráněny autorským zákonem. Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je, bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, výslovně zakázáno.
*Putování naším pravěkem - poškozeno, sleva 30%
Košťák Martin, Mazuch Martin et al.
ISBN: 978-80-7296-078-1
Kniha zve čtenáře na cestu časem od nejmladších geologických útvaru do doby vzniku nejstarších hornin. Každé z období je popsáno v celosvětovém kontextu a je nastíněna tehdejší rozmanitost rostlin a živočichu i duležité události, které měly zásadní vliv na běh geologických dějin. Z každého útvaru je představeno několik charakteristických nalezišť včetně popisu jejich současného stavu a možností sběru studijního materiálu.
Text vychází z nejnovějších poznatku a objevu, z nichž některé publikovali sami autoři v prestižních časopisech. Fotografie lokalit a fosilií doplňují moderní rekonstrukce od Petra Modlitby a Jiřího Svobody, dvou předních postav současného paleoartu. Vyobrazené zkameněliny pocházejí z Chlupáčova muzea historie Země Univerzity Karlovy v Praze, Přírodovědecké fakulty, nesoucího jméno vynikajícího českého geologa a paleontologa profesora Ivo Chlupáče. Kniha je určena všem zájemcum o dávnou i nedávnou historii naší planety a vývoj života především na našem území.

Kniha má mírně poškrábané desky.

Je uvnitř označena jako poškozený výtisk a není ji proto možno na tuto uvedenou závadu reklamovat a ani dále prodávat.


3 kusy

Sleva 30%.

170 x 240 mm
192 stran
390 bar. fotografií a map
pevná vazba

Původní cena: 459
Sleva: 138 Kč
Cena: 321 Kč

ks
© 2020 granit-publishing.cz


TOPlist