Veškeré materiály publikované na webových stránkách granit-publishing.cz jsou chráněny autorským zákonem. Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je, bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, výslovně zakázáno.

Profil nakladatelství

Nakladatelství Granit pusobí na českém knižním trhu od začátku roku 1992. Vydává hlavně populárně naučnou literaturu, zejména přírodovědnou (o kamenech, fosíliích, rostlinách, živočiších), knihy o zdravém životním stylu a příručky pro volný čas (hobby).

Vybrané knihy nakladatelství získaly ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (Památník národního písemnictví), v soutěži Zlatá stuha (Klub literatury pro mládež, Česká sekce IBBY) a zvláštní cenu odborné poroty (Podzimní knižní trhy v Havlíčkově Brodě).

Kniha Minerals and their Localities byla oceněna Výroční cenou nadace Českého literárního fondu v kategorii "vědecká a odborná literatura" za rok 2004.

Vystavuje na mezinárodních knižních veletrzích, kde prodává zahraničním partnerum puvodní knihy českých autoru pro cizojazyčná vydání a zároveň vybírá zajímavé knižní novinky ze světa pro české čtenáře.

Zajiš?uje i kvalitní služby pro vydávání publikací vlastním nákladem - knihy „na klíč“, katalogy a další servis.© 2020 granit-publishing.cz


TOPlist